Kazakhstan
15.12.97, 26 Jaar
15.12.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Karina Kalkenova vs. Bojana Markovic - onderlinge wedstrijden
10.04.17 | 1e ronde van de kwal. | Bojana Markovic | Karina Kalkenova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Karina Kalkenova form & Bojana Markovic form
Karina Kalkenova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sant Cugat - Clay | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
09.09.18 Kwalif. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
09.07.18 1e ronde | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.11.17 1e ronde | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.17 Kwalif. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.04.17 1e ronde | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Bojana Markovic - laatste wedstrijden
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Baton Rouge - Hard | ||||
18.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Trang Huynh Phuong Dai | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sumter - Hard | ||||
12.06.18 Kwalif. | vs. Gail Brodsky | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Fanning | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
19.12.17 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Waco - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hilton Head - Clay | ||||
04.10.17 1e ronde | vs. Meg Kowalski | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
13.07.17 2e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.17 1e ronde | vs. Aleksandra Stankovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.06.17 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Francati | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.06.17 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
30.05.17 1e ronde | vs. Bianka Bekefi | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
19.04.17 1e ronde | vs. Camilla Scala | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
14.04.17 Kwartfinale | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.17 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.17 1e ronde | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.17 Kwalif. | vs. Maria Patrascu | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
23.03.17 2e ronde | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.17 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
14.03.17 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
09.02.17 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.17 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.17 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
02.02.17 2e ronde | vs. Audrey Albie | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.01.17 1e ronde | vs. Gabriela Van De Graaf | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
25.01.17 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |