INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimberley Zimmermann vs. Camila Giangreco Campiz - onderlinge wedstrijden
05.10.15 | 1e ronde | Camila Giangreco Campiz | Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Kimberley Zimmermann form & Camila Giangreco Campiz form
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Camila Giangreco Campiz - laatste wedstrijden
Colina - Clay | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Fernanda Brito | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.11.18 1e ronde | vs. Bianca Lia Antican Gonzalez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
20.09.18 Kwartfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.18 2e ronde | vs. Candela Bugnon | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.18 1e ronde | vs. Dolores Molina Portela | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Luque - Hard | ||||
06.09.18 Kwartfinale | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Paulina Franco Martinessi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Candela Bugnon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion - Clay | ||||
31.08.18 Halve finale | vs. Fernanda Brito | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.18 Kwartfinale | vs. Carla Lucero | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.18 2e ronde | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lambare - Clay | ||||
24.08.18 Halve finale | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.18 Kwartfinale | vs. Eduarda Piai | 6-4, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
22.08.18 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Heydi Doldan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampere - Clay | ||||
28.07.18 Halve finale | vs. Francesca Jones | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.18 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.18 2e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.18 1e ronde | vs. Katriin Saar | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.18 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Torino - Clay | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.18 Kwalif. | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pairone | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
02.07.18 Kwalif. | vs. Valeriya Solovyeva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ana-Lena Toto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tarvisio - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Monica Cappelletti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.05.18 1e ronde | vs. Lara Escauriza | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |