WEDSTRIJD
10.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Camilla Rosatello | Patricia Hlinkova | 6-1, 6-3 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
08.01.01, 23 Jaar
08.01.01, 23 Jaar
Camilla Rosatello vs. Patricia Hlinkova - onderlinge wedstrijden
10.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Camilla Rosatello | Patricia Hlinkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
Camilla Rosatello form & Patricia Hlinkova form
Camilla Rosatello - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Patricia Hlinkova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Mareckova | 6-3, 4-6, 11-11, - Patricia Hlinkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-3, 3-0, Anastasija Radojevic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Sumin Kim | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Popova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Helena Stevic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |