WEDSTRIJD
26.08.19 | Kwalif. | Camilla Rosatello | Xenia Knoll | 6-4, 3-1, - scratch | W25 Verbier | Clay |
STATISTIEKEN
Camilla Rosatello | Xenia Knoll | |
1e Service % | 27/42 (64%) | 17/34 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 11/17 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/15 (33%) | 9/17 (53%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 14/34 (41%) | 16/42 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 40/76 (53%) | 36/76 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Camilla Rosatello | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
1-0 | Xenia Knoll | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Camilla Rosatello | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-0 | Xenia Knoll | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Rosatello | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Xenia Knoll | |
4-3 | Xenia Knoll | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Camilla Rosatello | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Xenia Knoll | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Camilla Rosatello | 0-0 | |
1-0 | Xenia Knoll | |
Camilla Rosatello | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
3-1 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Camilla Rosatello vs. Xenia Knoll - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | Kwalif. | Camilla Rosatello | Xenia Knoll | 6-4, 3-1, Xenia Knoll - scratch | wedstrijd detail | W25 Verbier | Clay |
04.07.11 | 1e ronde | Xenia Knoll | Camilla Rosatello | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Torino | Clay |
Camilla Rosatello form & Xenia Knoll form
Camilla Rosatello - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Xenia Knoll - laatste wedstrijden
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
06.10.19 Finale | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
06.02.19 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
23.01.19 2e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
29.11.18 Kwartfinale | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 2e ronde | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
13.11.18 2e ronde | vs. Tamara Malesevic | - Xenia Knoll - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
11.11.18 Halve finale | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.18 Kwartfinale | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |