WEDSTRIJD
07.11.18 | 2e ronde | Camilla Scala | Elena Jamshidi | 6-1, 6-0 | Cordenons | Clay |
STATISTIEKEN
Camilla Scala | Elena Jamshidi | |
1e Service % | 24/36 (67%) | 27/37 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/24 (79%) | 9/27 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 1/10 (10%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/37 (73%) | 9/36 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/73 (74%) | 19/73 (26%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Camilla Scala | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Scala | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Scala | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Camilla Scala | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Scala | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Scala | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Denmark
16.03.01, 23 Jaar
14866 $
16.03.01, 23 Jaar
14866 $
Camilla Scala vs. Elena Jamshidi - onderlinge wedstrijden
07.11.18 | 2e ronde | Camilla Scala | Elena Jamshidi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Cordenons | Clay |
Camilla Scala form & Elena Jamshidi form
Camilla Scala - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 2e ronde | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Bagnatica - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
10.08.19 Halve finale | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.19 2e ronde | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
01.08.19 1e ronde | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
27.07.19 Halve finale | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.07.19 Kwartfinale | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Imola - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Elena Jamshidi - laatste wedstrijden
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 7-64, 2-0, Soha Sadiq - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 Kwalif. | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kkaira Siddharth Chetnani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Francesca Covi | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marine Szostak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Borkop | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |