WEDSTRIJD
09.05.19 | 2e ronde | Camilla Scala | Rebecca Sramkova | 5-7, 6-4, 6-4 | W25 Rome | Clay |
STATISTIEKEN
Camilla Scala | Rebecca Sramkova | |
1e Service % | 52/88 (59%) | 62/114 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/52 (54%) | 37/62 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/36 (56%) | 24/52 (46%) |
Benutte Breakpoints | 7/21 (33%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/114 (46%) | 40/88 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/202 (50%) | 101/202 (50%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Camilla Scala | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Scala | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Camilla Scala | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Scala | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Camilla Scala | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Scala | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Camilla Scala | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Camilla Scala | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Scala | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Scala | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Camilla Scala | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Camilla Scala | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Scala | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilla Scala | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Scala | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Scala | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Rebecca Sramkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Camilla Scala vs. Rebecca Sramkova - onderlinge wedstrijden
09.05.19 | 2e ronde | Camilla Scala | Rebecca Sramkova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Rome | Clay |
Camilla Scala form & Rebecca Sramkova form
Camilla Scala - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.09.19 2e ronde | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Bagnatica - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
10.08.19 Halve finale | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.19 2e ronde | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
01.08.19 1e ronde | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
27.07.19 Halve finale | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.07.19 Kwartfinale | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Imola - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Rebecca Sramkova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 2-0, Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-3, - Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Jana Fett | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |