WEDSTRIJD
04.12.19 | 1e ronde | Carlota Martinez Cirez | Joelle Steur | 6-3, 6-1 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carlota Martinez Cirez vs. Joelle Steur - onderlinge wedstrijden
04.12.19 | 1e ronde | Carlota Martinez Cirez | Joelle Steur | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Carlota Martinez Cirez form & Joelle Steur form
Carlota Martinez Cirez - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 2-6, 1-5, - Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 3-0, Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 0-4, - Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Laura Villanueva Morillo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Joelle Steur - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Sarah Tatu | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 3-4, - Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Sylvie Zund | 6-71, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
27.10.23 Halve finale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 Kwartfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |