WEDSTRIJD
25.07.18 | 1e ronde | Carmen Schultheiss | Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | Horb | Clay |
STATISTIEKEN
Carmen Schultheiss | Julia Middendorf | |
1e Service % | 32/56 (57%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/32 (66%) | 22/33 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/24 (71%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 0/7 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/57 (49%) | 18/56 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Carmen Schultheiss | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Middendorf | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Julia Middendorf | |
2-1 | Julia Middendorf | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carmen Schultheiss | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Julia Middendorf | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Julia Middendorf | |
5-2 | Julia Middendorf | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Carmen Schultheiss | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Julia Middendorf | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carmen Schultheiss | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Carmen Schultheiss | 2-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Julia Middendorf | |
4-1 | Julia Middendorf | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Carmen Schultheiss | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Julia Middendorf | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carmen Schultheiss vs. Julia Middendorf - onderlinge wedstrijden
25.07.18 | 1e ronde | Carmen Schultheiss | Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Horb | Clay |
Carmen Schultheiss form & Julia Middendorf form
Carmen Schultheiss - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 5-5, - Carmen Schultheiss - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Noesjka Brink | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Romy Koelzer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.19 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 0-4, - Carmen Schultheiss - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Nikola Tomanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Romana Tarajova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 7-65, Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail |
Julia Middendorf - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Efremova | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 6-1, 2-0, Gina Feistel - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alice Gillan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | - Julia Middendorf - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Mingge Xu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Ella Seidel | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |