WEDSTRIJD
19.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Carmen Schultheiss | Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | Wanfercee Baulet | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
26.08.01, 22 Jaar
26.08.01, 22 Jaar
Carmen Schultheiss vs. Laure Line Glaude - onderlinge wedstrijden
19.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Carmen Schultheiss | Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay |
Carmen Schultheiss form & Laure Line Glaude form
Carmen Schultheiss - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 5-5, - Carmen Schultheiss - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Noesjka Brink | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Romy Koelzer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
19.08.19 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 0-4, - Carmen Schultheiss - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Nikola Tomanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Romana Tarajova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 7-65, Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail |
Laure Line Glaude - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |