WEDSTRIJD
06.08.20 | 1e ronde | Carole Monnet | Leolia Jeanjean | 6-2, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Carole Monnet | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-2 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Carole Monnet | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
3-0 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-1 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Carole Monnet | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Leolia Jeanjean | |
0-0, 15-0, 15-40, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carole Monnet vs. Leolia Jeanjean - onderlinge wedstrijden
11.01.24 | 2e ronde van de kwal. | Leolia Jeanjean | Carole Monnet | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
16.08.23 | 2e ronde | Carole Monnet | Leolia Jeanjean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Barranquilla | Hard |
07.09.21 | 1e ronde | Leolia Jeanjean | Carole Monnet | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Saint | Clay |
06.08.20 | 1e ronde | Carole Monnet | Leolia Jeanjean | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Carole Monnet form & Leolia Jeanjean form
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail |
Leolia Jeanjean - laatste wedstrijden
W100 Zaragoza - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-63, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-63, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Eva Lys | 2-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 0-2, Petra Marcinko - scratch | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 4-6, 0-2, - Leolia Jeanjean - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |