WEDSTRIJD
19.09.18 | 1e ronde | Caroline Werner | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 3-6, 6-2 | Dobrich | Clay |
STATISTIEKEN
Caroline Werner | Elena Gabriela Ruse | |
1e Service % | 44/91 (48%) | 35/69 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/44 (66%) | 21/35 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/47 (43%) | 12/34 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/69 (52%) | 42/91 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/160 (53%) | 75/160 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Caroline Werner | 1-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Caroline Werner | 3-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Caroline Werner | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Caroline Werner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Caroline Werner | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Caroline Werner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Caroline Werner | 3-3 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Caroline Werner | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
Caroline Werner | 0-0 | |
Caroline Werner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Caroline Werner | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Caroline Werner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Caroline Werner | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Caroline Werner vs. Elena Gabriela Ruse - onderlinge wedstrijden
19.09.18 | 1e ronde | Caroline Werner | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Dobrich | Clay |
Caroline Werner form & Elena Gabriela Ruse form
Caroline Werner - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Davi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
02.07.20 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-79, 1-4, - Caroline Werner - scratch | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Mona Barthel | 1-6, 7-612, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Tea Lukic | 6-3, 7-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Alice Tubello | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-1, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail |
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |