WEDSTRIJD
16.06.20 | 1e ronde | Caroline Werner | Tea Lukic | 6-3, 7-6 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Caroline Werner | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tea Lukic | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Caroline Werner | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tea Lukic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Caroline Werner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Tea Lukic | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Caroline Werner | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Tea Lukic | |
0-0 | ||
Caroline Werner | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tea Lukic | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Caroline Werner | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Tea Lukic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Caroline Werner | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Tea Lukic | |
0-0, 0-30 | ||
Caroline Werner | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
3-3 | Tea Lukic | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Caroline Werner | 3-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Tea Lukic | |
0-0, 15-0 | ||
Caroline Werner | 4-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Tea Lukic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-A | ||
Caroline Werner | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-7 | Tea Lukic | |
0-0, 0-2, 1-2, 1-3, 2-4, 2-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-6 | Tea Lukic | |
7-6 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
11.09.04, 19 Jaar
11.09.04, 19 Jaar
Caroline Werner vs. Tea Lukic - onderlinge wedstrijden
16.06.20 | 1e ronde | Caroline Werner | Tea Lukic | 6-3, 7-6 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Caroline Werner form & Tea Lukic form
Caroline Werner - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Davi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
02.07.20 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-79, 1-4, - Caroline Werner - scratch | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Mona Barthel | 1-6, 7-612, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Tea Lukic | 6-3, 7-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Alice Tubello | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-1, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail |
Tea Lukic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Vlada Zvereva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | - Tea Lukic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Enola Chiesa | 7-66, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Daria Kuczer | 6-3, 1-0, Daria Kuczer - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.22 Kwalif. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nele Niermann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 L'aquila - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Milena Jevtovic | 3-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |