WEDSTRIJD
15.09.20 | 1e ronde | Caroline Vernet | Vitalia Stamat | 1-1, - scratch | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Caroline Vernet | Vitalia Stamat | |
1e Service % | 2/4 (50%) | 7/9 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 2/2 (100%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/2 (100%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 3/9 (33%) | 0/4 (0%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 7/13 (54%) | 6/13 (46%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
France
08.04.93, 30 Jaar
08.04.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Caroline Vernet vs. Vitalia Stamat - onderlinge wedstrijden
15.09.20 | 1e ronde | Caroline Vernet | Vitalia Stamat | 1-1, Vitalia Stamat - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Caroline Vernet form & Vitalia Stamat form
Caroline Vernet - laatste wedstrijden
W15 Lakewood - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 1-2, - Caroline Vernet - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Brandy Walker | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Marika Jones | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Irvine - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Brandy Walker | 5-7, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Jenna Sloan | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Agostina Breval | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 1-6, 1-3, - Caroline Vernet - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Riko Sawayanagi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Elysia Wan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Harena Voaviandraina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Sara Nayar | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elysia Wan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Jenna Defalco | 1-3, - Caroline Vernet - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Sara Seivane Torres | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.22 1e ronde | vs. Aanya Goel | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Jessica Marmorstein | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Victoria Hu | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 6-3, 1-0, Chelsea Fontenel - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Aanya Goel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Maya Dutta | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Morel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
27.08.21 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 2-0, Margarita Ignatjeva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Gabriella Price | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Vitalia Stamat - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - scratch | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |