WEDSTRIJD
15.09.20 | Kwalif. | Celia Cervino Ruiz | Clara Vlasselaer | 6-3, 4-0, - scratch | W15 Santarem | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Celia Cervino Ruiz vs. Clara Vlasselaer - onderlinge wedstrijden
26.11.22 | Halve finale | Celia Cervino Ruiz | Clara Vlasselaer | 6-72, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
15.09.20 | Kwalif. | Celia Cervino Ruiz | Clara Vlasselaer | 6-3, 4-0, Clara Vlasselaer - scratch | wedstrijd detail | W15 Santarem | Hard |
Celia Cervino Ruiz form & Clara Vlasselaer form
Celia Cervino Ruiz - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
26.10.23 Kwartfinale | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.11.22 Finale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Clara Vlasselaer - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |