INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Celia Cervino Ruiz vs. Lou Adler - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | Kwalif. | Celia Cervino Ruiz | Lou Adler | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Celia Cervino Ruiz form & Lou Adler form
Celia Cervino Ruiz - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
26.10.23 Kwartfinale | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.11.22 Finale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Lou Adler - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
03.11.20 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.20 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmela - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |