WEDSTRIJD
19.08.20 | 1e ronde | Celia Cervino Ruiz | Maria Bondarenko | 3-6, 6-2, 6-3 | W15 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Celia Cervino Ruiz | Maria Bondarenko | |
1e Service % | 56/89 (63%) | 57/102 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/56 (66%) | 32/57 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/33 (42%) | 19/45 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/19 (32%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/102 (50%) | 38/89 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/191 (53%) | 89/191 (47%) |
Dubbele fouten | 16 | 7 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Celia Cervino Ruiz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Celia Cervino Ruiz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Celia Cervino Ruiz | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Celia Cervino Ruiz | 2-5 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Celia Cervino Ruiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Celia Cervino Ruiz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Celia Cervino Ruiz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Celia Cervino Ruiz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Celia Cervino Ruiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Celia Cervino Ruiz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Celia Cervino Ruiz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Celia Cervino Ruiz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Maria Bondarenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Celia Cervino Ruiz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Celia Cervino Ruiz vs. Maria Bondarenko - onderlinge wedstrijden
19.08.20 | 1e ronde | Celia Cervino Ruiz | Maria Bondarenko | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Oeiras | Clay |
Celia Cervino Ruiz form & Maria Bondarenko form
Celia Cervino Ruiz - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
26.10.23 Kwartfinale | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.11.22 Finale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Maria Bondarenko - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordina Font | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Robin Anderson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-75, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |