WEDSTRIJD
16.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Celia Cervino Ruiz | Silvia Ambrosio | 6-2, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Celia Cervino Ruiz vs. Silvia Ambrosio - onderlinge wedstrijden
16.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Celia Cervino Ruiz | Silvia Ambrosio | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Celia Cervino Ruiz form & Silvia Ambrosio form
Celia Cervino Ruiz - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
26.10.23 Kwartfinale | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.11.22 Finale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Silvia Ambrosio - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |