WEDSTRIJD
16.05.19 | Kwartfinale | Chanel Simmonds | Eunhye Lee | 7-64, 6-2 | W25 Changwon | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chanel Simmonds vs. Eunhye Lee - onderlinge wedstrijden
16.05.19 | Kwartfinale | Chanel Simmonds | Eunhye Lee | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Changwon | Hard |
Chanel Simmonds form & Eunhye Lee form
Chanel Simmonds - laatste wedstrijden
W15 San - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Sara Daavettila | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Kate Fakih | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Katherine Hui | 6-1, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Anita Sahdiieva | 6-0, 3-0, Anita Sahdiieva - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Samantha Horwood | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yinglak Jittakoat | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Isabella Chhiv | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Bianca Molnar | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 2-6, - Chanel Simmonds - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
20.02.21 Halve finale | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.21 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.21 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.21 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
14.01.21 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.21 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.01.21 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.21 2e ronde | vs. Elena Grekul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.01.21 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.20 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Romana Cisovska | 6-75, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail |
Eunhye Lee - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |