INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chang Liu vs. Sofia Shapatava - onderlinge wedstrijden
06.11.19 | 1e ronde | Chang Liu | Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W100 Shenzhen | Hard |
21.10.19 | Kwalif. | Chang Liu | Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Nanning | Hard |
25.05.17 | Kwartfinale | Sofia Shapatava | Chang Liu | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Luan | Hard |
16.11.16 | 1e ronde | Chang Liu | Sofia Shapatava | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Shenzhen | Hard |
Chang Liu form & Sofia Shapatava form
Chang Liu - laatste wedstrijden
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.19 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sofia Shapatava - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nia Gelashvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 7-67, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-75, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Vittoria Paganetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Szymczuch | 7-63, 1-6, 16-14 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Carson Branstine | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aya El Aouni | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Ionescu | 3-6, - Sofia Shapatava - scratch | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maribella Zamarripa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Fangran Tian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail |