WEDSTRIJD
12.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Chantal Skamlova | Elena Bogdan | 6-2, 4-6, 10-8 | W25+H Leipzig | Clay |
STATISTIEKEN
Chantal Skamlova | Elena Bogdan | |
1e Service % | 41/62 (66%) | 40/58 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/41 (76%) | 26/40 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 10/18 (56%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/58 (38%) | 21/62 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/120 (53%) | 57/120 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Chantal Skamlova | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
1-0 | Elena Bogdan | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chantal Skamlova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Elena Bogdan | |
0-0 | ||
Chantal Skamlova | 3-1 | |
4-1 | Elena Bogdan | |
0-0, 15-15 | ||
Chantal Skamlova | 5-1 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Elena Bogdan | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Chantal Skamlova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Elena Bogdan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chantal Skamlova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Elena Bogdan | |
0-0, 0-30 | ||
Chantal Skamlova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-3 | Elena Bogdan | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Chantal Skamlova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-4 | Elena Bogdan | |
0-0 | ||
Chantal Skamlova | 4-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Elena Bogdan | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Chantal Skamlova | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-6, 3-6, 6-7, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chantal Skamlova vs. Elena Bogdan - onderlinge wedstrijden
12.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Chantal Skamlova | Elena Bogdan | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | W25+H Leipzig | Clay |
04.08.14 | 2e ronde van de kwal. | Elena Bogdan | Chantal Skamlova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Hechingen | Clay |
Chantal Skamlova form & Elena Bogdan form
Chantal Skamlova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.02.22 Kwartfinale | vs. Ilay Yoruk | 0-3, - Chantal Skamlova - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.22 2e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.22 1e ronde | vs. Gozde Turhan | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.21 1e ronde | vs. Johana Markova | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Halbauer | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-2, - Chantal Skamlova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 Kwalif. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Iva Primorac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
19.03.21 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.21 2e ronde | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Yvonna Zuffova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
31.01.21 Finale | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.21 Halve finale | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.21 Kwartfinale | vs. Anita Wagner | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.21 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.21 1e ronde | vs. Akilah James | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
23.01.21 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.01.21 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.21 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.21 1e ronde | vs. Anita Wagner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.01.21 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Elena Bogdan - laatste wedstrijden
W80+H Les - Hard | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Toma | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Anna Brogan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Bilardo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
06.02.18 1e ronde | vs. Nina Stadler | 6-4, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
31.01.18 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Navi Mumbai - Hard | ||||
18.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
12.12.17 1e ronde | vs. Olga Doroshina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Ene | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.17 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
29.11.17 2e ronde | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.17 1e ronde | vs. Julia Payola | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
31.10.17 1e ronde | vs. Catalina Pella | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Cherkasova | Elena Cherkasova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.10.17 Kwalif. | vs. Giorgia Marchetti | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
23.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
16.10.17 Kwalif. | vs. Cristina Ene | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Wagner | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-5, - Elena Bogdan - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.17 Kwalif. | vs. Alabina Zaganjor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |