WEDSTRIJD
01.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Chantal Skamlova | Klara Hajkova | 6-2, 6-0 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
16.04.99, 24 Jaar
16.04.99, 24 Jaar
Chantal Skamlova vs. Klara Hajkova - onderlinge wedstrijden
13.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Chantal Skamlova | Klara Hajkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Frydek | Clay |
01.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Chantal Skamlova | Klara Hajkova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Chantal Skamlova form & Klara Hajkova form
Chantal Skamlova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.02.22 Kwartfinale | vs. Ilay Yoruk | 0-3, - Chantal Skamlova - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.22 2e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.22 1e ronde | vs. Gozde Turhan | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.21 1e ronde | vs. Johana Markova | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Halbauer | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-2, - Chantal Skamlova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 Kwalif. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Iva Primorac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
19.03.21 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.21 2e ronde | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Yvonna Zuffova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
31.01.21 Finale | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.21 Halve finale | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.21 Kwartfinale | vs. Anita Wagner | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.21 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.21 1e ronde | vs. Akilah James | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
23.01.21 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.01.21 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.21 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.21 1e ronde | vs. Anita Wagner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.01.21 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Klara Hajkova - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Suvrijn | 7-5, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lilla Plasek | 2-2, - Klara Hajkova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-72, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Lou Brouleau | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Santos | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elin Vilen | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 2e ronde | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.19 1e ronde | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.19 Kwalif. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
27.11.18 Kwalif. | vs. Monika Svobodova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Filip | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Telde - Clay | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
24.09.18 Kwalif. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |