INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lisa Ponomar vs. Chantal Skamlova - onderlinge wedstrijden
23.03.19 | 2e ronde | Chantal Skamlova | Lisa Ponomar | 6-74, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
17.03.14 | Kwartfinale | Lisa Ponomar | Chantal Skamlova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Lisa Ponomar form & Chantal Skamlova form
Lisa Ponomar - laatste wedstrijden
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.20 Kwartfinale | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.20 1e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.20 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Chantal Skamlova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.02.22 Kwartfinale | vs. Ilay Yoruk | 0-3, - Chantal Skamlova - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.22 2e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.22 1e ronde | vs. Gozde Turhan | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.21 1e ronde | vs. Johana Markova | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Halbauer | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-2, - Chantal Skamlova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 Kwalif. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Iva Primorac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
19.03.21 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.21 2e ronde | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Yvonna Zuffova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
31.01.21 Finale | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.21 Halve finale | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.21 Kwartfinale | vs. Anita Wagner | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.21 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.21 1e ronde | vs. Akilah James | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
23.01.21 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.01.21 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.21 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.21 1e ronde | vs. Anita Wagner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.01.21 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |