WEDSTRIJD
13.02.19 | 1e ronde | Charlotte Kempenaers-Pocz | Cyan Sun | 6-1, 6-0 | W15 Port | Hard |
STATISTIEKEN
Charlotte Kempenaers-Pocz | Cyan Sun | |
1e Service % | 29/45 (64%) | 23/34 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 8/23 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 4/11 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/34 (65%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/79 (67%) | 26/79 (33%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Cyan Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Charlotte Kempenaers-Pocz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Cyan Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Charlotte Kempenaers-Pocz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Cyan Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Charlotte Kempenaers-Pocz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Cyan Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Charlotte Kempenaers-Pocz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Cyan Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Charlotte Kempenaers-Pocz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Cyan Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Charlotte Kempenaers-Pocz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
13.09.02, 21 Jaar
13.09.02, 21 Jaar
Charlotte Kempenaers-Pocz vs. Cyan Sun - onderlinge wedstrijden
13.02.19 | 1e ronde | Charlotte Kempenaers-Pocz | Cyan Sun | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Port | Hard |
Charlotte Kempenaers-Pocz form & Cyan Sun form
Charlotte Kempenaers-Pocz - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Hibah Shaikh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Akasha Urhobo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Cauthen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
U.S. Open - Hard | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Kayla Cross | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 7-5, 3-6, - Charlotte Kempenaers-Pocz - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Ellen Perez | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.22 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
28.01.22 Halve finale | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.22 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.22 3e ronde | vs. Tereza Valentova | 7-63, 0-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.01.22 2e ronde | vs. Sara Saito | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.22 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
03.01.22 Kwalif. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
13.02.21 Kwalif. | vs. Lizette Cabrera | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-76, 6-3, 7-9 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Hamilton - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Kelly Southwood | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde | vs. Elizabeth Coleman | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Cyan Sun - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Sara Nayar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Roopa Bains | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Laura Ashley | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Lara Walker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.20 1e ronde | vs. Laura Ashley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Lavrichenko | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-3, 2-0, Paola Moreno Bautista - scratch | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Graziella Barrett | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Fanning | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Symons | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
13.02.19 1e ronde | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Tomic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Tay | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Moore | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alison Bai | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jane Stewart | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |