WEDSTRIJD
26.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Chiara Girelli | Tania Munteanu | 6-3, 6-1 | W15 Pazardzhik | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
11.10.02, 21 Jaar
11.10.02, 21 Jaar
Chiara Girelli vs. Tania Munteanu - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Chiara Girelli | Tania Munteanu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Pazardzhik | Clay |
Chiara Girelli form & Tania Munteanu form
Chiara Girelli - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Helena Mohamed | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Maria Toma | 0-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 2-0, Alicja Formella - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Cayetana Gay | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Coral Valle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-73, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lea Nilsson | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-72, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-70, 2-4, - Chiara Girelli - scratch | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 0-3, - Chiara Girelli - scratch | wedstrijd detail |
Tania Munteanu - laatste wedstrijden
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Knez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Anamaria Federica Oana | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yujiao Che | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nora Svensson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sude Ince | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patsy Daughters | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonarda Kajkic | 0-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Split - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |