Romania
21.11.00, 23 Jaar
21.11.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alexandra Maria Staiculescu vs. Chiara Grimm - onderlinge wedstrijden
22.11.17 | 1e ronde | Chiara Grimm | Alexandra Maria Staiculescu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Heraklion | Clay |
Alexandra Maria Staiculescu form & Chiara Grimm form
Alexandra Maria Staiculescu - laatste wedstrijden
Dobrich - Clay | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Cuk | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
09.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.18 1e ronde | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.07.18 1e ronde | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.18 Kwalif. | vs. Malin Leysen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Savescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-71, 6-0 | wedstrijd detail | |
Focsani - Clay | ||||
03.07.18 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.18 Kwalif. | vs. Ramona Eva Chivu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tayna Mendes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Curtea De - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Denise-Antonela Stoica | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Anna Ureke | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.18 Kwalif. | vs. Rozalina Youseva | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Ocheva | 2-6, 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
19.03.18 Kwalif. | vs. Federica Prati | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
14.03.18 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.18 Kwalif. | vs. Piia Suomalainen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stosic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
08.03.18 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.18 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-3, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.18 Kwalif. | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
26.02.18 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.02.18 Kwalif. | vs. Marija Leko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Chiara Grimm - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 Kwalif. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
13.06.19 Kwartfinale | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 2e ronde | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.19 Halve finale | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Malene Helgo | - Chiara Grimm - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.01.19 1e ronde | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.19 Kwalif. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |