WEDSTRIJD
30.05.19 | 2e ronde | Chiara Scholl | Margaux Orange | 6-4, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Chiara Scholl | Margaux Orange | |
1e Service % | 29/59 (49%) | 47/78 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/30 (50%) | 14/31 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/78 (50%) | 23/59 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/137 (55%) | 62/137 (45%) |
Dubbele fouten | 9 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Chiara Scholl | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chiara Scholl | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Chiara Scholl | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chiara Scholl | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chiara Scholl | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Chiara Scholl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chiara Scholl | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Chiara Scholl | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Chiara Scholl | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chiara Scholl | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chiara Scholl vs. Margaux Orange - onderlinge wedstrijden
30.05.19 | 2e ronde | Chiara Scholl | Margaux Orange | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Chiara Scholl form & Margaux Orange form
Chiara Scholl - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Margaux Orange - laatste wedstrijden
W25 Les - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.20 Halve finale | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.20 2e ronde | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.20 Kwalif. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |