WEDSTRIJD
14.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Chieh-Yu Hsu | Andie K. Daniell | 6-3, 7-62 | W25 Daytona | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chieh-Yu Hsu vs. Andie K. Daniell - onderlinge wedstrijden
14.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Chieh-Yu Hsu | Andie K. Daniell | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Daytona | Clay |
13.06.17 | 1e ronde | Chieh-Yu Hsu | Andie K. Daniell | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | Sumter | Hard |
Chieh-Yu Hsu form & Andie K. Daniell form
Chieh-Yu Hsu - laatste wedstrijden
W35 Boca - Clay | ||||
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Price | 6-4, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Jackson - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Ariana Anazagasty-Pursoo | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Andie K. Daniell - laatste wedstrijden
W25 Daytona - Clay | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
13.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Qavia Lopez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
20.11.19 Kwalif. | vs. Anna Turati | 3-6, 0-1, - Andie K. Daniell - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Grace Armistead | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Ingrid Neel | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gailis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Price | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Amy Zhu | 3-6, 7-66, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Emma Davis | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
17.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kylie Mckenzie | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Evansville - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Ann Blakely | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Salome Devidze | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Wesley - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Giorgie Jones | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Anna Makhorkina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Sophie Williams | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Payton Andrews | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Hayley Carter | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Macon - Hard | ||||
22.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Rodgers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fort Worth - Hard | ||||
31.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |