WEDSTRIJD
30.05.19 | 2e ronde | Chieh-Yu Hsu | Tamara Curovic | 6-4, 7-65 | W25 Luzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Chieh-Yu Hsu | Tamara Curovic | |
1e Service % | 45/70 (64%) | 32/67 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/45 (82%) | 27/32 (84%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/25 (44%) | 15/35 (43%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/67 (37%) | 22/70 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/137 (53%) | 64/137 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Chieh-Yu Hsu | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Chieh-Yu Hsu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Chieh-Yu Hsu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Chieh-Yu Hsu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chieh-Yu Hsu vs. Tamara Curovic - onderlinge wedstrijden
30.05.19 | 2e ronde | Chieh-Yu Hsu | Tamara Curovic | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | W25 Luzhou | Hard |
Chieh-Yu Hsu form & Tamara Curovic form
Chieh-Yu Hsu - laatste wedstrijden
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Huntsville - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |