Taipei (CHN)
14.01.92, 32 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Indonesia
01.01.91, 33 Jaar
Mexico
26.03.94, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Indonesia
14.04.90, 33 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chieh-Yu Hsu/Marcela Zacarias vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies - onderlinge wedstrijden
Chieh-Yu Hsu form & Beatrice Gumulya form
Chieh-Yu Hsu/Marcela Zacarias - laatste wedstrijden
W100 Nicholasville - I. hard |
13.02.20 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong/Aldila Sutjiadi | 2-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
W100 Midland - I. hard |
08.02.20 Halve finale | vs. Valeria Savinykh/Yanina Wickmayer | 2-6, 7-63, 3-10 | | wedstrijd detail |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Mona Barthel/Rosalie Van Der Hoek | 7-5, 4-6, 10-2 | | wedstrijd detail |
06.02.20 1e ronde | vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 5-7, 6-2, 10-6 | | wedstrijd detail |
Newport Beach - Hard |
28.01.20 1e ronde | vs. Giuliana Olmos/Sabrina Santamaria | 5-7, 1-6 | | wedstrijd detail |
W60 Las - Hard |
04.11.19 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko/Marine Partaud | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
04.11.19 Kwartfinale | vs. Eugenie Bouchard/Fanny Stollar | 4-6, 7-61, 3-10 | | wedstrijd detail |
W80 Tyler - Hard |
28.10.19 1e ronde | vs. Vladica Babic/Caitlin Whoriskey | 6-4, 4-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
28.10.19 Finale | vs. Beatrice Gumulya/Jessy Rompies | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
28.10.19 Kwartfinale | vs. Liga Dekmeijere/Maria Kononova | 1-6, 6-2, 10-8 | | wedstrijd detail |
28.10.19 Halve finale | vs. Lorraine M. Guillermo/Ania Hertel | 6-0, 7-5 | | wedstrijd detail |
W25 Guayaquil - Clay |
19.08.19 1e ronde | vs. Nathaly Kurata/Eduarda Piai | 6-1, 7-68 | | wedstrijd detail |
19.08.19 Kwartfinale | vs. Katerina Stewart/Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 8-10 | | wedstrijd detail |
W25 Guayaquil - Clay |
12.08.19 Halve finale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez/Dominique Schaefer | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
12.08.19 Finale | vs. Emiliana Arango/Katerina Stewart | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
12.08.19 1e ronde | vs. Yuliana Lizarazo/Maria Camila Osorio Serrano | 6-3, 7-65 | | wedstrijd detail |
12.08.19 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio/Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
W25 Gatineau - Hard |
15.07.19 Halve finale | vs. Sophie Chang/Alexandra Mueller | 6-2, 5-7, 12-10 | | wedstrijd detail |
15.07.19 Finale | vs. Leylah Annie Fernandez/Rebecca Marino | 6-75, 3-6 | | wedstrijd detail |
15.07.19 1e ronde | vs. Marina Stakusic/Annabelle Xu | 3-6, 6-1, 10-8 | | wedstrijd detail |
15.07.19 Kwartfinale | vs. Holly Verner/Amy Zhu | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Saskatoon - Hard |
08.07.19 Halve finale | vs. Louise Kwong/Kennedy Shaffer | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
08.07.19 Finale | vs. Haruka Kaji/Momoko Kobori | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
08.07.19 1e ronde | vs. Ashley Kratzer/Holly Verner | 6-1, 6-4 | | wedstrijd detail |
08.07.19 Kwartfinale | vs. Ariana Arseneault/Isabelle Boulais | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
W25 Denver - Hard |
17.06.19 1e ronde | vs. Brynn Boren/Gail Brodsky | 1-6, 6-2, 2-10 | | wedstrijd detail |
Fort Worth - Hard |
30.07.18 Finale | vs. Ayaka Okuno/Olivia Tjandramulia | 3-6, 7-66, 10-6 | | wedstrijd detail |
30.07.18 1e ronde | vs. Chelsea Kung/Gianna Pielet | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
30.07.18 Kwartfinale | vs. Andie K. Daniell/Shelby Talcott | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
30.07.18 Halve finale | vs. Pamela Montez/Madison Westby | 1-6, 6-2, 11-9 | | wedstrijd detail |
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies - laatste wedstrijden
Seoul - Hard |
09.10.23 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech | 5-7, 6-1, 4-10 | | wedstrijd detail |
W100 Tokyo - Hard |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Xiyu Wang/Yue Yuan | 4-6, 7-62, 6-10 | | wedstrijd detail |
06.09.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa/Natsuho Arakawa | 7-61, 6-4 | | wedstrijd detail |
W25 Jakarta - Hard |
24.03.23 Halve finale | vs. Yexin Ma/Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
23.03.23 Kwartfinale | vs. Min Liu/Deria Nur Haliza | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
22.03.23 1e ronde | vs. Ji-Hee Choi/Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 5-7, 10-7 | | wedstrijd detail |
W60 Astana - I. hard |
07.03.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere/Bibiane Schoofs | 2-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
Billie Jean - Clay |
15.04.22 | vs. Yue Yuan/Lin Zhu | 2-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
13.04.22 | vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
12.04.22 | vs. Dabin Kim/Sohyun Park | 4-6, 6-1, 6-79 | | wedstrijd detail |
W60 Canberra - Clay |
31.03.22 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez/Alana Parnaby | 1-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
29.03.22 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic/Olivia Gadecki | 6-3, 6-4 | | wedstrijd detail |
W60 Canberra - Clay |
25.03.22 Halve finale | vs. Na-Lae Han/Su Jeong Jang | 6-3, 3-6, 6-10 | | wedstrijd detail |
24.03.22 Kwartfinale | vs. Ji-Hee Choi/Kyoka Okamura | 7-62, 6-0 | | wedstrijd detail |
22.03.22 1e ronde | vs. Kayla Day/Sachia Vickery | 7-5, 7-66 | | wedstrijd detail |
Sydney - Hard |
11.01.22 1e ronde | vs. Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W60+H Santiago - Clay |
11.11.21 Halve finale | vs. Arianne Hartono/Olivia Tjandramulia | 2-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
10.11.21 Kwartfinale | vs. Fernanda Labrana/Ivania Martinich | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
09.11.21 1e ronde | vs. Bianca Lia Antican Gonzalez/Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
Midland - I. hard |
01.11.21 1e ronde | vs. Marie Benoit/Jia-Jing Lu | 4-6, 6-3, 7-10 | | wedstrijd detail |
W25 Pelham - Clay |
21.05.21 Halve finale | vs. Erina Hayashi/Kanako Morisaki | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
20.05.21 Kwartfinale | vs. Ulrikke Eikeri/Marine Partaud | Ulrikke Eikeri/Marine Partaud - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
19.05.21 1e ronde | vs. Ayaka Okuno/Katherine Sebov | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
W100 Bonita - Clay |
12.05.21 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik/Katie Volynets | 6-4, 4-6, 11-13 | | wedstrijd detail |
W100 Charleston - Clay |
05.05.21 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic/Urszula Radwanska | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W60 Charlottesville - Clay |
30.04.21 1e ronde | vs. Allie Kiick/Sachia Vickery | 4-6, 6-4, 8-10 | | wedstrijd detail |
Istanbul - Clay |
21.04.21 1e ronde | vs. Nao Hibino/Makoto Ninomiya | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
Charleston - Clay |
16.04.21 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste/Caty McNally | 0-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
13.04.21 1e ronde | vs. Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria | 7-62, 3-6, 12-10 | | wedstrijd detail |
Bogota - Clay |
05.04.21 1e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu/Anna-Lena Friedsam | 6-74, 4-6 | | wedstrijd detail |