WEDSTRIJD
11.01.19 | Kwartfinale | Chihiro Muramatsu | Barbora Stefkova | 3-6, 6-4, 6-4 | W25 Hong | Hard |
STATISTIEKEN
Chihiro Muramatsu | Barbora Stefkova | |
1e Service % | 61/88 (69%) | 72/97 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/61 (51%) | 37/72 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/27 (44%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 7/15 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/97 (53%) | 45/88 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/185 (51%) | 91/185 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Chihiro Muramatsu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Barbora Stefkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Barbora Stefkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Barbora Stefkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Barbora Stefkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
Chihiro Muramatsu | 0-0 | |
Chihiro Muramatsu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Barbora Stefkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Barbora Stefkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Barbora Stefkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Barbora Stefkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chihiro Muramatsu | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Barbora Stefkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Barbora Stefkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Barbora Stefkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Barbora Stefkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Barbora Stefkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chihiro Muramatsu vs. Barbora Stefkova - onderlinge wedstrijden
11.01.19 | Kwartfinale | Chihiro Muramatsu | Barbora Stefkova | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Hong | Hard |
Chihiro Muramatsu form & Barbora Stefkova form
Chihiro Muramatsu - laatste wedstrijden
W50 Shenzhen - Hard | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Kashiwa - Hard | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Naho Sato | 6-4, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Reina Goto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mia Horvit | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Hayu Kinoshita | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Nayar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Lara Walker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Barbora Stefkova - laatste wedstrijden
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
08.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Rybakina | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
27.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
11.04.19 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
07.04.19 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.19 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
09.02.19 Halve finale | vs. Lucie Hradecka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.19 2e ronde | vs. Monika Kilnarova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.19 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
26.01.19 Halve finale | vs. Varvara Flink | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.19 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.19 2e ronde | vs. Anastasia Frolova | Anastasia Frolova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
11.01.19 Kwartfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.19 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.19 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
06.01.19 Finale | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.01.19 Halve finale | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.19 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.19 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.19 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oslo - I. hard | ||||
22.10.18 1e ronde | vs. Harmony Tan | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Joue Les - I. hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Maia Lumsden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherboug En - I. hard | ||||
11.10.18 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |