WEDSTRIJD
20.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Chihiro Muramatsu | Marina Melnikova | 6-2, 7-5 | Anning | Clay |
STATISTIEKEN
Chihiro Muramatsu | Marina Melnikova | |
1e Service % | 37/52 (71%) | 48/78 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/37 (46%) | 23/48 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 8/15 (53%) | 5/6 (83%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/78 (58%) | 25/52 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 14 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chihiro Muramatsu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 1-4 | |
0-0 | ||
1-5 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chihiro Muramatsu vs. Marina Melnikova - onderlinge wedstrijden
14.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Chihiro Muramatsu | Marina Melnikova | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
07.01.20 | Kwalif. | Chihiro Muramatsu | Marina Melnikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Hard |
20.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Chihiro Muramatsu | Marina Melnikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Anning | Clay |
Chihiro Muramatsu form & Marina Melnikova form
Chihiro Muramatsu - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Naho Sato | 6-4, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Reina Goto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mia Horvit | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Hayu Kinoshita | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Nayar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Lara Walker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilia Franzin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Marina Melnikova - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |