WEDSTRIJD
24.10.18 | 2e ronde | Chloe Paquet | Melanie Klaffner | 6-3, 6-4 | Oslo | I. hard |
STATISTIEKEN
Chloe Paquet | Melanie Klaffner | |
1e Service % | 47/89 (53%) | 42/63 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/47 (66%) | 20/42 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/42 (43%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 3/14 (21%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/63 (52%) | 40/89 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/152 (54%) | 70/152 (46%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Chloe Paquet | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
2-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chloe Paquet | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chloe Paquet vs. Melanie Klaffner - onderlinge wedstrijden
24.10.18 | 2e ronde | Chloe Paquet | Melanie Klaffner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Oslo | I. hard |
10.12.12 | Kwartfinale | Melanie Klaffner | Chloe Paquet | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Djibouti | Hard |
Chloe Paquet form & Melanie Klaffner form
Chloe Paquet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Melanie Klaffner - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |