WEDSTRIJD
22.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Christina Rosca | Sofia Milatova | 6-3, 3-0, - scratch | Schio | Clay |
STATISTIEKEN
Christina Rosca | Sofia Milatova | |
1e Service % | 25/42 (60%) | 18/42 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/25 (60%) | 11/18 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 5/24 (21%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/42 (62%) | 18/42 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/84 (60%) | 34/84 (40%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Christina Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Christina Rosca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Christina Rosca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-2 | Sofia Milatova | |
4-3 | Sofia Milatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Christina Rosca | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Sofia Milatova | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Christina Rosca | 2-0 | |
Christina Rosca | 3-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Christina Rosca vs. Sofia Milatova - onderlinge wedstrijden
22.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Christina Rosca | Sofia Milatova | 6-3, 3-0, Sofia Milatova - scratch | wedstrijd detail | Schio | Clay |
Christina Rosca form & Sofia Milatova form
Christina Rosca - laatste wedstrijden
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Angella Okutoyi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefani Webb | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Hiroko Kuwata | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Autumn Clemons | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 1-6, 7-60, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Alexis Blokhina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Maria Tatarnikova | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anne Schaefer | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-2, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Jennifer Ruggeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Kayla Day | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Muduo Zhou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cadence Brace | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sofia Milatova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail |