WEDSTRIJD
02.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Cindy Burger | Giorgie Jones | 6-0, 2-1, - scratch | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.02.97, 27 Jaar
21.02.97, 27 Jaar
Cindy Burger vs. Giorgie Jones - onderlinge wedstrijden
02.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Cindy Burger | Giorgie Jones | 6-0, 2-1, Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Cindy Burger form & Giorgie Jones form
Cindy Burger - laatste wedstrijden
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | - | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
18.09.20 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.20 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
30.08.20 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.20 Halve finale | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.20 Kwartfinale | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 2e ronde | vs. Bente Spee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Anna Danilina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 1-1, - Cindy Burger - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
19.01.20 Finale | vs. Anna Siskova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.20 Halve finale | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.20 Kwartfinale | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Federica Sacco | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
05.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 5-4, - Cindy Burger - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermina Naya | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
25.10.19 Halve finale | vs. Allie Kiick | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde | vs. Jessica Plazas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Giorgie Jones - laatste wedstrijden
W25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 Kwalif. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |