WEDSTRIJD
28.12.18 | 1e ronde van de kwal. | Claire Liu | Anna Zaja | 6-2, 6-2 | Auckland | Hard |
STATISTIEKEN
Claire Liu | Anna Zaja | |
1e Service % | 37/52 (71%) | 51/71 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/37 (70%) | 28/51 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 4/20 (20%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/71 (55%) | 17/52 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/123 (60%) | 49/123 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Claire Liu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Claire Liu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Claire Liu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Claire Liu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Claire Liu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Claire Liu | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Claire Liu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claire Liu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Claire Liu vs. Anna Zaja - onderlinge wedstrijden
28.12.18 | 1e ronde van de kwal. | Claire Liu | Anna Zaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Auckland | Hard |
Claire Liu form & Anna Zaja form
Claire Liu - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 0-6, 0-1, - Claire Liu - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stacey Fung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Taylor Townsend | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camila Giorgi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 6-3, 3-0, Arantxa Rus - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | - | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Clervie Ngounoue | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
26.08.23 Finale | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Halve finale | vs. Cristina Bucsa | 2-1, Cristina Bucsa - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail |
Anna Zaja - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Wiesbaden - Clay | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
23.07.21 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
21.06.21 1e ronde | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
16.06.21 2e ronde | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.21 2e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |