WEDSTRIJD
12.02.20 | 1e ronde | Clara Burel | Mirjam Bjorklund | 6-3, 3-1, - scratch | W25 Grenoble | I. hard |
STATISTIEKEN
Clara Burel | Mirjam Bjorklund | |
1e Service % | 21/48 (44%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/21 (71%) | 8/19 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/27 (44%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/36 (61%) | 21/48 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/84 (58%) | 35/84 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Clara Burel | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Clara Burel | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Mirjam Bjorklund | |
0-0 | ||
Clara Burel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Mirjam Bjorklund | |
0-0 | ||
Clara Burel | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Clara Burel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Clara Burel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Clara Burel | 3-1 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clara Burel vs. Mirjam Bjorklund - onderlinge wedstrijden
12.02.20 | 1e ronde | Clara Burel | Mirjam Bjorklund | 6-3, 3-1, Mirjam Bjorklund - scratch | wedstrijd detail | W25 Grenoble | I. hard |
Clara Burel form & Mirjam Bjorklund form
Clara Burel - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Cori Gauff | 6-2, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Victoria Azarenka | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Elise Mertens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Karolina Pliskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Mirjam Bjorklund - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
24.06.23 Finale | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.23 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |