WEDSTRIJD
14.03.19 | 2e ronde | Clara Tauson | Jana Cepelova | 5-7, 7-65, 6-1 | W60 Shenzhen | Hard |
STATISTIEKEN
Clara Tauson | Jana Cepelova | |
1e Service % | 66/90 (73%) | 59/122 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/66 (62%) | 40/59 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/24 (63%) | 26/63 (41%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 5/6 (83%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 56/122 (46%) | 34/90 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 112/212 (53%) | 100/212 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Clara Tauson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Tauson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Clara Tauson | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Clara Tauson | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Tauson | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Clara Tauson | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Clara Tauson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clara Tauson vs. Jana Cepelova - onderlinge wedstrijden
14.03.19 | 2e ronde | Clara Tauson | Jana Cepelova | 5-7, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Shenzhen | Hard |
Clara Tauson form & Jana Cepelova form
Clara Tauson - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | - | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Jana Cepelova - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 Finale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.09.20 Halve finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.20 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.20 2e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
22.02.20 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - scratch | wedstrijd detail | |
Taipei - Carpet | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.11.19 2e ronde | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New Haven - Hard | ||||
05.09.19 3e ronde | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.19 2e ronde | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |