WEDSTRIJD
30.10.20 | 2e ronde | Clara Tauson | Shelby Rogers | 5-7, 7-5, 6-3 | W80 Tyler | Hard |
STATISTIEKEN
Clara Tauson | Shelby Rogers | |
1e Service % | 74/111 (67%) | 78/133 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 51/74 (69%) | 54/78 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/37 (54%) | 22/55 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/19 (21%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 57/133 (43%) | 40/111 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 128/244 (52%) | 116/244 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 9 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Shelby Rogers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Shelby Rogers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Clara Tauson | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Shelby Rogers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Clara Tauson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Shelby Rogers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Shelby Rogers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Tauson | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Clara Tauson | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Shelby Rogers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clara Tauson vs. Shelby Rogers - onderlinge wedstrijden
30.10.20 | 2e ronde | Clara Tauson | Shelby Rogers | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W80 Tyler | Hard |
Clara Tauson form & Shelby Rogers form
Clara Tauson - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | - | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Shelby Rogers - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-2, - Shelby Rogers - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Petra Martic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
29.04.23 3e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
06.04.23 3e ronde | vs. Belinda Bencic | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Caty McNally | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.23 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Belinda Bencic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 2e ronde | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 6-3, 4-1, Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 Kwalif. | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Kostyuk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |