INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clara Tauson vs. Simona Waltert - onderlinge wedstrijden
21.02.21 | Finale | Clara Tauson | Simona Waltert | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Altenkirchen | Carpet |
18.07.20 | 1e ronde | Clara Tauson | Simona Waltert | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Clara Tauson form & Simona Waltert form
Clara Tauson - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | - | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Simona Waltert - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |