WEDSTRIJD
28.10.19 | Kwalif. | Clara Vlasselaer | Veronika Bokor | 6-4, 2-6, 10-3 | W15 Ortisei | I. hard |
STATISTIEKEN
Clara Vlasselaer | Veronika Bokor | |
1e Service % | 29/58 (50%) | 49/69 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/29 (69%) | 30/49 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/69 (45%) | 23/58 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/127 (52%) | 61/127 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Clara Vlasselaer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0 | ||
Clara Vlasselaer | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-4 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Clara Vlasselaer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Veronika Bokor | |
0-0 | ||
Clara Vlasselaer | 1-1 | |
1-2 | Veronika Bokor | |
Clara Vlasselaer | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Veronika Bokor | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Clara Vlasselaer | 1-5 | |
0-0 | ||
2-5 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Clara Vlasselaer | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 9-3 | ||
10-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
14.03.00, 24 Jaar
14.03.00, 24 Jaar
Clara Vlasselaer vs. Veronika Bokor - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | Kwalif. | Clara Vlasselaer | Veronika Bokor | 6-4, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | W15 Ortisei | I. hard |
Clara Vlasselaer form & Veronika Bokor form
Clara Vlasselaer - laatste wedstrijden
W35 Nottingham - Hard | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Salma Drugdova | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Veronika Bokor - laatste wedstrijden
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Kayla Cross | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Catini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Zeel Desai | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Simona Wirglerova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-73, 7-62, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Schwarcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Maelys Bougrat | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |