WEDSTRIJD
17.07.19 | 1e ronde | Claudia Giovine | Lisa Pigato | 7-5, 6-1 | W25 Imola | Carpet |
STATISTIEKEN
Claudia Giovine | Lisa Pigato | |
1e Service % | 26/42 (62%) | 42/64 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/26 (92%) | 26/42 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/16 (75%) | 8/22 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/64 (47%) | 6/42 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/106 (62%) | 40/106 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Claudia Giovine | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Claudia Giovine | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Giovine | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Lisa Pigato | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Claudia Giovine | 4-4 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Claudia Giovine | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Giovine | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Lisa Pigato | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudia Giovine | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Lisa Pigato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Giovine | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Claudia Giovine vs. Lisa Pigato - onderlinge wedstrijden
17.07.19 | 1e ronde | Claudia Giovine | Lisa Pigato | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Imola | Carpet |
Claudia Giovine form & Lisa Pigato form
Claudia Giovine - laatste wedstrijden
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
09.09.20 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
22.06.20 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
02.11.19 Finale | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Halve finale | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.19 Kwartfinale | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Lisa Pigato - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gaia Maduzzi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Pedone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Eszter Meri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-3, Oana Georgeta Simion - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 0-5, - Lisa Pigato - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |