WEDSTRIJD
20.09.20 | 1e ronde | Conny Perrin | Emma Davis | 6-3, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emma Davis | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Conny Perrin | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Emma Davis | |
Conny Perrin | 1-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Emma Davis | |
0-0, 30-0 | ||
Conny Perrin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-3 | Emma Davis | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Conny Perrin | 4-3 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
5-3 | Emma Davis | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Conny Perrin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Emma Davis | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Conny Perrin | 1-1 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
2-1 | Emma Davis | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Conny Perrin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
4-1 | Emma Davis | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-1 | Emma Davis | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-1 | Emma Davis | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Conny Perrin vs. Emma Davis - onderlinge wedstrijden
20.09.20 | 1e ronde | Conny Perrin | Emma Davis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Conny Perrin form & Emma Davis form
Conny Perrin - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Tena Lukas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Emma Davis - laatste wedstrijden
W25 Daytona - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Kent | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Himeno Sakatsume | 7-69, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Olga Helmi | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.05.21 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.05.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 7-63, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jamilah Snells | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |