WEDSTRIJD
13.03.19 | 1e ronde | Constance Sibille | Fiona Codino | 6-2, 6-2 | W15 Gonesse | Clay |
STATISTIEKEN
Constance Sibille | Fiona Codino | |
1e Service % | 32/64 (50%) | 27/51 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/32 (81%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/32 (41%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/9 (11%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/51 (59%) | 25/64 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fiona Codino | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Constance Sibille | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Constance Sibille | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Constance Sibille | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Constance Sibille | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Constance Sibille | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Constance Sibille | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Constance Sibille | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Constance Sibille | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Constance Sibille vs. Fiona Codino - onderlinge wedstrijden
13.03.19 | 1e ronde | Constance Sibille | Fiona Codino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Gonesse | Clay |
Constance Sibille form & Fiona Codino form
Constance Sibille - laatste wedstrijden
W25 Petange - I. hard | ||||
30.10.19 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.09.19 Finale | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Fiona Codino - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-4, - Fiona Codino - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Camilia Samel Druz | 3-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Rubio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Maria Sohlberg | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Lola Collin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Cadence Brace | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ellie Logotheti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 Kwalif. | vs. Jamilah Snells | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agostina Breval | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |