INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Silvia Njiric vs. Constance Sibille - onderlinge wedstrijden
07.10.18 | Finale | Constance Sibille | Silvia Njiric | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Silvia Njiric form & Constance Sibille form
Silvia Njiric - laatste wedstrijden
Constance Sibille - laatste wedstrijden
W25 Petange - I. hard | ||||
30.10.19 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.09.19 Finale | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |