WEDSTRIJD
09.10.19 | 2e ronde | Cori Gauff | Kateryna Baindl | 4-6, 6-4, 2-0, - scratch | Linz | I. hard |
STATISTIEKEN
Cori Gauff | Kateryna Baindl | |
1e Service % | 48/60 (80%) | 44/64 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/48 (63%) | 22/44 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/12 (25%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/64 (50%) | 27/60 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/124 (52%) | 59/124 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Cori Gauff | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Cori Gauff | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Cori Gauff | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cori Gauff | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cori Gauff | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cori Gauff | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Kateryna Baindl | |
0-0 | ||
Cori Gauff | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cori Gauff | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cori Gauff | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Cori Gauff | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cori Gauff | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kateryna Baindl | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cori Gauff vs. Kateryna Baindl - onderlinge wedstrijden
09.10.19 | 2e ronde | Cori Gauff | Kateryna Baindl | 4-6, 6-4, 2-0, Kateryna Baindl - scratch | wedstrijd detail | Linz | I. hard |
Cori Gauff form & Kateryna Baindl form
Cori Gauff - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 4e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.03.24 Halve finale | vs. Maria Sakkari | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 4e ronde | vs. Elise Mertens | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 3e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Clara Burel | 2-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Anna Kalinskaya | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 3e ronde | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
25.01.24 Halve finale | vs. Aryna Sabalenka | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwartfinale | vs. Marta Kostyuk | 7-66, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 4e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Alycia Parks | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Caroline Dolehide | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Elina Svitolina | 6-74, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Emma Navarro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Varvara Gracheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cancun - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Jessica Pegula | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 | vs. Marketa Vondrousova | 5-7, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 | vs. Iga Swiatek | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 | vs. Ons Jabeur | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Maria Sakkari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 3e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail |
Kateryna Baindl - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Kwalif. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | - Kateryna Baindl - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Sophie Chang | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 5-0, Jule Niemeier - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Kwartfinale | vs. Fanny Stollar | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Claire Liu | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Katie Volynets | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Rebecca Sramkova | 6-78, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |