WEDSTRIJD
20.08.19 | Kwalif. | Corina Mader | Sina Herrmann | 6-3, 4-6, 11-9 | W15 Wanfercee | Clay |
STATISTIEKEN
Corina Mader | Sina Herrmann | |
1e Service % | 56/76 (74%) | 47/72 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/56 (66%) | 32/47 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/20 (40%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/72 (42%) | 31/76 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/148 (51%) | 73/148 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Corina Mader | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
0-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Corina Mader | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Sina Herrmann | |
Corina Mader | 3-2 | |
4-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Corina Mader | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Corina Mader | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Corina Mader | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Corina Mader | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Sina Herrmann | |
0-0 | ||
Corina Mader | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Sina Herrmann | |
0-0 | ||
Corina Mader | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-6 |
3 | ||
Corina Mader | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 6-6, 7-7, 9-8, 10-9 | ||
11-9 |
Switzerland
13.05.95, 28 Jaar
13.05.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Corina Mader vs. Sina Herrmann - onderlinge wedstrijden
20.08.19 | Kwalif. | Corina Mader | Sina Herrmann | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Wanfercee | Clay |
Corina Mader form & Sina Herrmann form
Corina Mader - laatste wedstrijden
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.21 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
21.06.21 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 Kwalif. | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Sina Herrmann - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |