INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leonie Kung vs. Corinna Dentoni - onderlinge wedstrijden
20.02.19 | 1e ronde | Corinna Dentoni | Leonie Kung | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Leonie Kung form & Corinna Dentoni form
Leonie Kung - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Corinna Dentoni - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Federica Bilardo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Gabriella Price | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Martha Matoula | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
16.12.19 Kwalif. | vs. Miyu Kato | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Avika Sagwal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Alicia Smith | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Freya Christie | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Deeksha Manju Prasad | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Emma Navarro | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Ingrid Martins | 6-73, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.19 Kwartfinale | vs. Martina Trevisan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 2e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.10.19 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Eri Hozumi | 4-6, 7-66, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |