WEDSTRIJD
14.05.19 | Kwalif. | Cornelia Lister | Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | W100 Trnava | Clay |
STATISTIEKEN
Cornelia Lister | Magdalena Pantuckova | |
1e Service % | 35/49 (71%) | 39/64 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/35 (80%) | 21/39 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/64 (48%) | 12/49 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/113 (60%) | 45/113 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 9 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Cornelia Lister | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cornelia Lister | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cornelia Lister | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Cornelia Lister | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cornelia Lister | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cornelia Lister | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cornelia Lister | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cornelia Lister | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cornelia Lister | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cornelia Lister vs. Magdalena Pantuckova - onderlinge wedstrijden
14.05.19 | Kwalif. | Cornelia Lister | Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W100 Trnava | Clay |
Cornelia Lister form & Magdalena Pantuckova form
Cornelia Lister - laatste wedstrijden
W25+H Irapuato - Hard | ||||
11.03.20 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
Lugano - Clay | ||||
07.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
09.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Pamela Montez | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 6-75, 13-11 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Oslo - I. hard | ||||
24.10.18 2e ronde | vs. Katarzyna Piter | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.18 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.18 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockton - Hard | ||||
02.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.18 Kwalif. | vs. Maegan Manasse | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Kosan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Templeton - Hard | ||||
24.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maegan Manasse | 6-1, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Simmonds | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lubbock - Hard | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Emily Fanning | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Siska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zagreb - Clay | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Magdalena Pantuckova - laatste wedstrijden
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.11.19 Finale | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.19 Halve finale | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail |