WEDSTRIJD
18.09.19 | 1e ronde | Andreea Mitu | Gaia Sanesi | 6-3, 7-5 | W25 Arad | Clay |
STATISTIEKEN
Andreea Mitu | Gaia Sanesi | |
1e Service % | 39/55 (71%) | 59/76 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/39 (77%) | 31/59 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/76 (49%) | 18/55 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/131 (56%) | 57/131 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gaia Sanesi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Mitu | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Gaia Sanesi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Andreea Mitu | 1-2 | |
0-0, 15-15 | ||
2-2 | Gaia Sanesi | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A | ||
Andreea Mitu | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Gaia Sanesi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Mitu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Gaia Sanesi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andreea Mitu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gaia Sanesi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Andreea Mitu | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Gaia Sanesi | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Mitu | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Gaia Sanesi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Mitu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-3 | Gaia Sanesi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Andreea Mitu | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Gaia Sanesi | |
0-0, 15-15 | ||
Andreea Mitu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Andreea Mitu vs. Gaia Sanesi - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 1e ronde | Andreea Mitu | Gaia Sanesi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Arad | Clay |
23.02.16 | 1e ronde | Andreea Mitu | Gaia Sanesi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Sao Paulo | Clay |
Andreea Mitu form & Gaia Sanesi form
Andreea Mitu - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Gaia Sanesi - laatste wedstrijden
W25 Hilton - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Tara Moore | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Biarritz - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luna Lesage | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Mathilde Dury | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Caserta - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Anastasia Zarycka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Robin Anderson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Ann Li | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Maria Mateas | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Pelham - Clay | ||||
10.04.19 Kwalif. | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail |