INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ana Vrljic vs. Cristina Bucsa - onderlinge wedstrijden
04.10.18 | 2e ronde | Cristina Bucsa | Ana Vrljic | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Obidos | Carpet |
Ana Vrljic form & Cristina Bucsa form
Ana Vrljic - laatste wedstrijden
W25 Obidos - Carpet | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Maria Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
11.04.19 1e ronde | vs. Olga Doroshina | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Selin Ovunc | 6-4, 5-7, 10-2 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
09.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shrewsbury - I. hard | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.18 Kwalif. | vs. Melanie Stokke | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Wirral - I. hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.18 Kwalif. | vs. Eleni Kordolaimi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mae Mccutcheon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
25.10.18 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.18 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-4, 4-3, Basak Eraydin - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.18 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Muazzez Demirci | 3-0, Muazzez Demirci - scratch | wedstrijd detail | |
21.10.18 Kwalif. | vs. Maria Marfutina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
11.10.18 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.18 1e ronde | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.18 Kwalif. | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.18 1e ronde | vs. Monika Kilnarova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.18 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
25.09.18 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.18 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lisbon - Hard | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-75, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |
Cristina Bucsa - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
17.12.23 Finale | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |